طراحي سايت در شيراز

اسپانسر فاميلي استراليا

اسپانسر فاميلي استراليا

 

مهاجرت به استراليا از طريق خواهر جزو ويزاي خويشاوندي و توريستي استراليا است. اگر خواهري داريد كه در استراليا اقامت دارد مي توانيد براي دريافت اين ويزا و مهاجرت به استراليا از طريق خواهر اقدام فرماييد. جزئيات بيشتر در باب مهاجرت به استراليا از طريق خواهر را در ادامه اين مقاله بخوانيد.

 

مهاجرت به استراليا از طريق خواهر

 

شرايط مهاجرت به استراليا از طريق خواهر

اولين شرط براي مهاجرت به استراليا از طريق خواهر اين است كه خواهرتان اقامت دائم و يا شهروندي استراليا را داشته باشد. به اين منظور بايد حداقل دو سال از اقامت ايشان گذشته باشد. فرم درخواست مهاجرت به استراليا از طريق خواهر بايد توسط اسپانسركننده كه خواهرتان است تكميل شود. همچنين اسپانسركننده بايد ثابت كند كه مي تواند خرج و مخارج شما در استراليا را بپردازد.

 

ويزاي مهاجرت به استراليا از طريق خواهر

درواقع ويزايي كه به منظور مهاجرت به استراليا از طريق خواهر بايد درخواست داد ويزاي توريستي استراليا است كه به عنوان دعوتنامه توريستي توسط خواهرتان اقدام مي شود. مدت اين ويزا 3 تا 6 ماه است و 30 تا 45 روز براي صدور آن زمان لازم است. با مهاجرت به استراليا از طريق خواهر به اقامت استراليا نمي رسيد. مهاجرت به استراليا از طريق خواهر فقط راه رسيدن به اقامت استراليا را هموار مي كند، چرا كه بعد از ورود به استراليا با كار، سرمايه گذاري، تحصيل و ... مي توانيد اقامت استراليا را به دست آوريد.

 

 

ابر كلمات كليدي :

مهاجرت به استراليا از طريق خواهر , ويزاي اسپانسري استراليا , مهاجرت به استراليا از طريق دعوت نامه , مهاجرت به استراليا از طريق دعوتنامه , مهاجرت به استراليا از طريق خويشاوندي , مهاجرت به استراليا از طريق اسپانسر فاميلي , ويزاي خانوادگي استراليا , ويزاي اسپانسر استراليا , ويزاي اسپانسر فاميلي استراليا , شرايط ويزاي خانوادگي استراليا , ويزاي توريستي خانوادگي استراليا , ويزاي خويشاوندي استراليا , مهاجرت به استراليا از طريق برادر , مهاجرت به استراليا از طريق فاميل


برچسب: مهاجرت به استراليا از طريق خواهر , ويزاي اسپانسري استراليا , مهاجرت به استراليا از طريق دعوت نامه , مهاجرت به استراليا از طريق دعوتنامه , مهاجرت به استراليا از طريق خويشاوندي , مهاجرت به استراليا از طريق اسپانسر فاميلي , ويزاي خانوادگي استراليا , ويزاي اسپانسر استراليا , ويزاي اسپانسر فاميلي استراليا , شرايط ويزاي خانوادگي استراليا , ويزاي توريستي خانوادگي استراليا , ويزاي خويشاوندي استراليا , مهاجرت به استراليا از طريق برادر , مهاجرت به استراليا از طريق فاميل،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۲۱ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :