طراحي سايت در شيراز

تحصيل در فرانسه

تحصيل در فرانسه

 

به طور كلي مي توان گفت كه كشور فرانسه يكي از كشورهايي است كه به دليل شرايط مناسب طيف وسيعي از دانشجويان را جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل به سمت خود جذب مي كند. در اين مطلب سعي مي شود تا به شرايط متقاضيان ادامه تحصيل در اين كشور به طور جامع بپردازيم تا داوطلبان عزيز مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل بتوانند با ديد وسيع و عميق تر ، انتخاب درستي داشته باشند.
تحصيلات در اكثر رشته ها براي مقطع ليسانس در اين كشور مدت زمان كمتري نسبت به ساير كشورهاي اروپايي دارد كه اين مدت حدودا سه سال مي باشد.براي مقاطع كارشناسي ارشد اين دوره يك ساله و دوره ي دكترا سه ساله مي باشد كه يكي از برتري هاي جذاب اين كشور براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل محسوب مي گردد.

 

مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل


 

زبان براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

در مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل، اگر شما مايل به تحصيل در مقطع كارشناسي هستيد با توجه به اينكه اين مقطع به زبان فرانسوي در اين كشور تدريس مي گردد ملزم به ارائه مدرك زبان فرانسوي مي باشيد ولي دردوره هاي كارشناسي ارشد و دكترا امكان تحصيل به زبان انگليسي نيز وجود دارد كه در صورت اخذ چنين تصميمي نياز به اثبات توانايي خود در تسلط به زبان انگليسي داريد كه اين موضوع از طريق اخذ مدرك آيلتس ممكن مي شود.كه معمولا در مقاطع كارشناسي ارشد نمره اي بين 6 تا 6.5 وبراي مقاطع دكترا 6.5 تا 7 مورد نياز است.


هزينه هاي زندگي در مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

يكي ديگر ازجاذبه هاي اين كشور جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل امكان كار دانشجويي در هفته مي باشد كه دانشجويان مقطع كارشناسي 10 ساعت،كارشناسي ارشد 20 ساعت و دانشجويان دكترا 30 ساعت در هفته اجازه ي كار دانشجويي خواهند داشت (حداكثر ۹۶۴ ساعت در سال) ، معادل با ۶۰ درصد ساعات كار تمام وقت ،كه در ازاي آن حقوقي معادل با ساعتي 8 تا 10 يورو دريافت مي كنند.اين هزينه با توجه به نوع زندگي شخص (شهري كه براي زندگي انتخاب مي كند) مي تواند بخشي ازهزينه هاي فرد را جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل تامين كند.
با توجه به اطلاعات دريافتي از سفارت فرانسه، ميانگين هزينه هاي يك دانشجو در پايتخت اين كشور به صورت ماهيانه 1100 يورو و براي شهرهاي ديگر 800 يورو مي باشد.


 
هزينه ي تحصيل جهت مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

همانطور كه مي دانيد هزينه ي تحصيل در اين كشور در دانشگاه هاي دولتي به دليل عهده دار شدن بخشي از هزينه ها توسط دولت رايگان مي باشد و سالانه حدودا 10.000 يورو در ازاي هردانشجو و رشته به دانشگاه ها پرداخت مي گردد.


محدوديت سني براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

متقاضيان دانشگاه ها و كالج هاي فرانسوي مي توانند در تمام سنين بدون هيچ گونه محدوديت سني براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل و برخورداري از تحصيل رايگان در اين كشور درخواست دهند.


ويزاي همراه براي دانشجويان در مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

ويزاي همراه به همسر و فرزندان زير 18 سال تعلق مي گيرد (مادر،خواهر و برادر همراه محسوب نمي شوند) كه در اين صورت دانشجو بايد براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل حداقل اقامت موقت يكساله داشته باشد و براي تامين بودجه ي مالي مورد نياز خانواده در آمد كافي در فرانسه داشته باشد و يا حساب مالي ارائه دهد.

 

مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل


آب و هواي فرانسه براي مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل

فرانسه كشوري است كه اكثر خاك جغرافيايي آن در اروپاي غربي واقع شده، و داراي چهار فصل مي باشد. مي توان گفت به نسبت آب و هوايي معتدل كه زمستاني نه با سرماي زياد و بهاري دلنشين را داراست و با توجه به وسعتي كه دارد بزرگترين كشور محدوده ي اروپاي غربي مي باشد . با مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل در شهرهاي مختلف اين كشور آب و هواي متفاوتي را تجربه خواهيد كرد.

 

ممكن است به مطالب زير نيز علاقه مند باشيد :

مهاجرت به آلمان از طريق تحصيل

مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

مهاجرت به روسيه از طريق تحصيل

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

مهاجرت به چين از طريق تحصيل

 

كليدواژه ها : مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل , ويزاي تحصيلي فرانسه , ويزاي دانشجويي فرانسه , اقامت فرانسه از طريق تحصيل , مهاجرت به فرانسه براي تحصيل , ادامه تحصيل در فرانسه , شرايط تحصيل در فرانسه , مهاجرت تحصيلي به فرانسه , مهاجرت به فرانسه , مهاجرت از طريق تحصيل به فرانسه , شرايط تحصيل در فرانسه 2018 , اعزام دانشجو به فرانسه , تحصيل در فرانسه با مدرك ديپلم , تحصيل در فرانسه پزشكي , هزينه تحصيل در فرانسه , مشاوره تحصيل در فرانسه , تحصيل در فرانسه به زبان انگليسي , شرايط سني تحصيل در فرانسه , تحصيل در فرانسه 2019 , تحصيل در فرانسه يا آلمان , تحصيل در فرانسه بدون مدرك زبان , تحصيل پزشكي در فرانسه , شرايط مهاجرت به فرانسه از طريق تحصيل , شرايط تحصيل در فرانسه 2017


برچسب: هاجرت به فرانسه از طريق تحصيل , ويزاي تحصيلي فرانسه , ويزاي دانشجويي فرانسه , اقامت فرانسه از طريق تحصيل , مهاجرت به فرانسه براي تحصيل , ادامه تحصيل در فرانسه , شرايط تحصيل در فرانسه , مهاجرت تحصيلي به فرانسه , مهاجرت به فرانسه , مهاجرت از طريق تحصيل به فرانسه , شرايط تحصيل در فرانسه 2018 , اعزام دانشجو به فرانسه , تحصيل در فرانسه با مدرك ديپلم , تحصيل در فرانسه پزشكي , هزينه تحصيل در فرانسه , مشاوره تحصيل در فرانسه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۵:۲۳ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :