دارامان

طراحي سايت در شيراز طراحي سايت در شيراز .

طراحي سايت در شيراز

تحصيل در كانادا

تحصيل در كانادا

 

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل همواره در بين دانشجويان پرطرفدار و محبوب است. كيفيت آموزشي بالا، امكانات گسترده آموزشي، شهريه هاي پايين، برترين اساتيد و دانشگاه ها در سطح بين المللي همه و همه موجب شده تا مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل مورد توجه بسياري از مهاجران قرار گيرد. در اين مقاله سعي داريم شرايط و قوانين مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل را بررسي كنيم.

 

مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

 

شرايط مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بايد حداقل مدرك ديپلم را داشته باسيد. معدل ديپلم و ريزنمرات دبيرستان شما جهت مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بسيار مهم است. اكثر دانشگاه هاي كانادا به زبان انگليسي تدريس مي شوند و شما براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بايد حداقل مدرك آيلتس 6 را داشته باشيد.

 

مراحل مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

اولين قدم براي مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل گرفتن پذيرش از دانشگاه مورد نظرتان است. اكثر دانشگاه ها درخواست آنلاين دارند كه شما مي توانيد با ارسال مدارك تحصيلي و ... به سايت دانشگاه مورد نظر درخواست خود را ارائه دهيد و منتظر نتيجه بمانيد. در صورتي كه با درخواست مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل شما توسط دانشگاه موافقت شد، بايد شهريه را پرداخت نماييد و مدارك خواسته شده را به سفارت كانادا تحويل دهيد. بعد از مصاحبه اي كه در سفارت براي شما ترتيب داده مي شود و قبولي در آن ويزاي تحصيلي كانادا برايتان صادر مي گردد.

 

هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل

بررسي هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل بستگي به فاكتورهاي مختلفي از قبيل مقطع و رشته تحصيلي، دانشگاه مورد تحصيل و ... دارد. اما هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل و تحصيل در كانادا نسبت به بسياري از كشورها از جمله انگلستان، استراليا و آمريكا مناسب تر است. هزينه مهاجرت به كانادا از طريق تحصيل براي دوره كارشناسي حدود 12000 تا 16000 دلار كانادا، براي دوره كارشناسي ارشد 12000 تا 18000 دلار كانادا و براي دوره دكترا 20000 دلار و بالاتر برآورد شده است.

 

كليدواژه ها : تحصيل در كانادا , مهاجرت تحصيلي به كانادا , هزينه تحصيل در كانادا , شرايط تحصيل در كانادا , ويزاي تحصيلي كانادا , شرايط لازم براي تحصيل در كانادا , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


برچسب: مهاجرت تحصيلي به كانادا , هزينه تحصيل در كانادا , شرايط تحصيل در كانادا , ويزاي تحصيلي كانادا , شرايط لازم براي تحصيل در كانادا , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۳۴ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

تحصيل در تركيه

 

 

تحصيل در تركيه

 

مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

 

راهنماي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

اگر فردي علاقه مند به مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل باشد، بايد به منظور اقامت و تحصيل در كشور تركيه، يك ويزاي دانشجويي داشته باشد. اگر ويزاي دانشجويي نداريد، اجازه نخواهيد داشت كه در تركيه اقامت و يا تحصيل كنيد. ويزاي دانشجويي جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد از كنسولگري تركيه كسب شود، كه شما مي توانيد از نزديك ترين سفارت محل اقامت خود درخواست كنيد. براي اين كار بايد يك فرم درخواست ويزا را همراه با مدارك خاص مورد نياز براي پردازش براي دريافت ويزاي دانشجويي و مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل به دانشگاه تركيه ارسال كنيد.

 

مدارك مورد نياز جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

دانشجويان متقاضي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد نامه ي تاييد دانشگاه خود را براي مطالعه به همراه تعدادي از مدارك ديگر به منظور ارسال، پيوست فرم درخواست ويزاي خود كنند. براي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل و درخواست ويزاي دانشجويي، بايد مدارك زير را آماده داشته باشيد:

1. دانشجوي متقاضي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد به نام خود حساب بانكي داشته باشد، اما حساب بايد در ارز خارجي مانند يورو، دلار و GBP باشد، حساب جديد نيز قابل قبول است.

2. دانشجوي متقاضي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بايد به رشته پزشكي برود؛ پزشكي فقط در بيمارستان دولتي انجام مي شود.

3. اخذ گواهينامه پليس

4. نامه حامي

5. نامه هاي پذيرش از موسسه

6. كپي پاسپورت با بيش از 90 روز اعتبار

7. گواهي پزشكي

8. بيانيه بانكي

9. هزينه پردازش

10. فرم درخواست مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل - مي توانيد از سفارت تركيه در نزديكي محل اقامت خود دريافت كنيد.

11. اندازه تصاوير گذرنامه بايد 2 باشد.

12. كپي بليط برگشت پس از اتمام اقامت

(هزينه ويزا و مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل بستگي به اينكه از كدام كشور ويزا اعمال مي شود، دارد).

 

چگونگي اعمال درخواست مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

درخواست پذيرش در هر دانشگاه / كالج در تركيه، اولين قدم لازم جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل است كه بايد فرم درخواست را براي دوره مورد نظري كه مايل هستيد، پر كنيد. فرم درخواست بايد قبل از آخرين تاريخ ذكر شده توسط موسسه به دانشگاه / كالج ارسال شود. در فرم درخواست مدارك آموزشي زير بايد پيوست آن باشد:

1. تمامي مدارك تحصيلي شما

2. در صورت لزوم، دوره زباني بسته به دوره مورد نظر شما

3. هزينه پذيرش كالج براي دوره مورد نياز شما

هنگامي كه شما درخواست مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل خود را به دانشگاه / كالج ارسال كرديد، بايد براي دريافت نامه تاييد خود از دانشكده براي دوره اي كه در آن درخواست كرده ايد منتظر بمانيد. ابتدا بايد هزينه اول تدريس را به كالج بسپاريد تا نامه تأييد را بدست آوريد و بعد از آن مي توانيد براي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل و اخذ ويزا درخواست كنيد. هنگام درخواست ويزا بايد درخواست ويزا را با چندين مدرك ديگر پيوست كنيد و براي رسيدگي به پرونده درخواست ويزا به سفارت تركيه در كشور خود بفرستيد.

 

جزئيات ويزاي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل

هزينه هاي مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل: براي ويزاي تك ورودي، هزينه درخواست ويزاي غيرقابل برگشت پذيري 48 دلار آمريكا براي بيشتر درخواست هاي ويزا اعمال مي شود.

زمان مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل: ممكن است هزينه هاي ديگري جهت مهاجرت به تركيه از طريق تحصيل وجود داشته باشد كه بودجه شما را تغيير دهد كه به طور كلي شامل هزينه معاينه پزشكي، چك كردن هاي پليس و ترجمه اسناد به زبان انگليسي (در صورت لزوم) مي باشد.

 

كليدواژه ها : مهاجرت به تركيه براي تحصيل , تحصيل در تركيه , اقامت تركيه از طريق تحصيل , اقامت دائم تركيه از طريق تحصيل , شرايط تحصيل در تركيه , تحصيل كارشناسي در تركيه , تحصيل كارشناسي ارشد در تركيه , تحصيل دكترا در تركيه , هزينه تحصيل در تركيه , ويزاي تحصيلي تركيه , شرايط تحصيل در تركيه با مدرك ديپلم , تحصيل رايگان در تركيه , شرايط تحصيل در تركيه بدون كنكور , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز


برچسب: مهاجرت به تركيه براي تحصيل , تحصيل در تركيه , اقامت تركيه از طريق تحصيل , اقامت دائم تركيه از طريق تحصيل , شرايط تحصيل در تركيه , تحصيل كارشناسي در تركيه , تحصيل كارشناسي ارشد در تركيه , تحصيل دكترا در تركيه , هزينه تحصيل در تركيه , ويزاي تحصيلي تركيه , شرايط تحصيل در تركيه با مدرك ديپلم , تحصيل رايگان در تركيه , شرايط تحصيل در تركيه بدون كنكور , دفتر مهاجرتي شيراز , شركت مهاجرتي شيراز , مشاوره رايگان مهاجرت در شيراز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۰۷ توسط:حامد نظرزاده موضوع: