طراحي سايت در شيراز

تحصيل در كانادا

تحصيل در كانادا

 

كانادا در قاره آمريكاي شمالي واقع شده و دومين كشور بزرگ و يازدهمين اقتصاد بزرگ جهان به شمار مي آيد. تحصيل در كانادا به دليل وجود دانشگاه هاي برتر در اين كشور و سطح علمي بالا در كانادا بسيار مورد توجه دانشجويان بين المللي قرار گرفته است. نظام و سيستم آموزشي كانادا به صورت ايالتي و استاني مي باشد و ممكن است در هر ايالت و استان كمي متفاوت باشد ولي استانداردهاي آموزش به دليل اينكه زير نظر دولت فدرال است يكسان مي باشد. تحصيل در كانادا همانند ايران و بسياري از كشور هاي ديگر شامل آموزش در مراكز دولتي و مراكز خصوصي است و زبان تحصيل در كانادا به دو زبان انگليسي و فرانسوي كه زبان هاي رسمي كانادا هستند، ارائه مي گردد. قديمي ترين دانشگاه در كشور كانادا دانشگاه لووال و برترين دانشگاه آن دانشگاه تورنتو است. بهترين دانشگاه هاي كانادا جهت تحصيل در كانادا در استان هاي انتاريو، بريتيش كلمبيا و كبك قرار دارند و جز اين سه دانشگاه يعني دانشگاهتورنتو، دانشگاه مك گيل و دانشگاه بريتيش كلمبيا در كانادا جزو 50 دانشگاه برتر در جهان شناخته شده اند. كانادا در رتبه بندي جهاني برترين سيستم هاي آموزشي و تحصيلي در جهان نيز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. علاوه بر اين كانادا از نظر كيفيت زندگي نيز جزو ده كشور برتر جهان محسوب مي شود. اين مقاله براي متقاضيان تحصيل در كانادا تدوين گرديده است.

 

تحصيل در كانادا

 

شرايط تحصيل در كانادا

تحصيل در كانادا شامل مقاطع پيش دبستاني، ابتدايي، دبيرستان و دانشگاه است و براي اخذ مدرك ديپلم بايد 12 سال تحصيلي گذرانده شود. سال تحصيلي نيز از ماه سپتامبر يا مهر ماه آغاز شده و در ماه ژوئن يا خرداد ماه پايان مي يابد. همان طور كه پيش تر گفته شد تحصيل در كانادا به دو صورت دولتي و خصوصي ارائه مي گردد. براي تحصيل در كانادا داشتن مدرك زبان انگليسي بسيار حائز اهميت است. متقاضي تحصيل در كانادا بايد در يكي از مدارس يا دانشگاه هاي كانادا پذيرش شود. گواهي تمكن مالي جهت اثبات توانايي مالي براي تحصيل در كانادا نيز از شرايط مهم تحصيل در كانادا است كه ميزان آن بطور ميانگين 15 هزار دلار كانادا مي باشد. تحصيل در كانادا براي متقاضيان زير 18 سال به دو صورت امكانپذير است: يا بايد همراه با والدين يا سرپرست قانوني خود به كانادا سفر كند و يا يك سرپرست با اقامت دائم كانادا داشته باشد. براي متقاضيان تحصيل در كانادا كه 18 سال به بالا هستند همراهي خانواده يا داشتن سرپرست اختياري است.

 

تحصيل در كانادا در مقطع ابتدايي

تحصيل در كانادا در مقطع ابتدايي از سن 6 تا 14 سالگي است كه قبل از آن دوره پيش دبستاني كه اختياري مي باشد را مي گذرانند. از شرايط مهم براي پذيرش در مدارس ابتدايي كانادا داشتن حداقل 4 سال سن، داشتن سرپرست كه بتواند توانايي مالي متقاضي براي تحصيل در كانادا را اثبات نمايد، داشتنويزاي دانش آموزي كانادا و همچنين مهارت در زبان انگليسي است. امتحاني براي سنجش ميزان آشنايي دانش آموز با زبان انگليسي براي تحصيل در كاناداانجام مي گيرد كه با توجه به نتيجه آن در صورت نياز به تقويت زبان انگليسي ابتدا به كلاس هاي زبان انگليسي فرستاده مي شود و سپس در مقطع پيش دبستاني يا ابتدايي پذيرش خواهد شد.

 

تحصيل در كانادا در مقطع دبيرستان

دانش آموز پس از اتمام مقطع ابتدايي وارد مقطع دوره دبيرستان كه از سن 14 تا 18 سالگي است مي شود. هر سال تحصيلي در كانادا دو ترم تحصيلي است و دانش آموز بايد در هر ترم تحصيلي 4 واحد يا در هر سال تحصيلي 8 واحد را با موفقيت پشت سر بگذارد. متقاضيان تحصيل در كانادا در مقطع دبيرستان ابتدا ارزيابي تحصيلي شده و توسط آزمون سطح علمي آنها مشخص مي شود و بر اساس آن در مقطع تعيين شده مشغول به تحصيل خواهند شد. براي تحصيل در كانادا در مقطع دبيرستان آزمون مهارت زبان انگليسي انجام نمي شود ولي در صورتي كه متقاضي تحصيل در كانادا مهارت كافي در زبان انگليسي نداشته باشد بايد در كنار دروس تحصيلي اصلي در كلاس هاي زبان نيز شركت كند و مهارت زبان خود را بهبود بخشد.

 

تحصيل در كانادا با مدرك ديپلم

پس از اتمام دوره ي دبيرستان و پيش دانشگاهي در كانادا به فرد مدرك ديپلم اعطا شده و مي تواند براي تحصيل در كالج يا دانشگاه هاي كانادا درخواست دهد. متقاضي تحصيل در كانادا با مدرك ديپلم چه دوران دبيرستان و پيش دانشگاهي خود را در كانادا گذرانده باشد و چه در كشور خودش ، معدل و ريز نمرات دوره دبيرستان براي پذيرش در كالج يا دانشگاه هاي كانادا بسيار حائز اهميت است. داشتن مدرك زبان انگليسي يا فرانسه (مانند نمره 6 آزمون آيلتس يا نمره 6 آزمون TEF) نيز جهت تحصيل در كانادا با مدرك ديپلم بسيار مهم است.

 

شرايط پذيرش از دانشگاه هاي كانادا براي تحصيل در كانادا

ممكن است تحصيل در كانادا و شرايط پذيرش در هر كدام از دانشگاه هاي كانادا با ديگري متفاوت باشد و هر دانشگاه قوانين و مقررات مخصوص به خود را مانند آزمون ورودي يا شرط معدل براي اخذ دانشجو در نظر بگيرد. در هر صورت داشتن ريز نمرات و معدل بالاي دوره دبيرستان و پيش دانشگاهي در اخذ پذيرش از دانشگاه هاي كانادا بسيار حائز اهميت است. دانشجويان حتما مي بايست مدارك تحصيلي قبل از درخواست خود را همراه با مدرك مهارت در زبان انگليسي (كه هر دانشگاه يا كالج آن را تعيين مي كند) ارائه كنند. به طور كلي مدرك زبان آيلتس با نمره 6 و بالاتر براي گرفتن پذيرش از دانشگاه ها مطلوب است. براي اطلاعات بيشتر درباره نحوه اخذ پذيرش از دانشگاه مورد نظر خود در كانادا با موسسه حقوقي مهاجرتي آينده سازان مهر تماس بگيريد.

 

تحصيل در كالج كانادايي

رشته هاي فني، مهندسي، كاربردي و هنري در كالج هاي كانادا ارئه مي گردد و متقاضيان تحصيل در كانادا در اين رشته ها مي توانند از اين كالج ها پذيرش بگيرند. داشتن مدرك زبان انگليسي براي تحصيل در كالج هاي كانادا الزامي است و در صورت نداشتن مدرك زبان انگليسي ابتدا بايد دروه هاي يادگيري زبان انگليسي در كالج گذرانده شود. لازم به ذكر است پذيرش در كالج هاي كانادا كمي مشكل است.

 

تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي

متقاضي براي تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي نياز به مدرك ديپلم دارد. معدل مدرك ديپلم بايد حداقل 14 و در برخي رشته ها حداقل 15 باشد. مدرك زبان انگليسي آيلتس 6 يا بالاتر نيز از ديگر شرايط تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي است. اگر متقاضي مدرك زبان انگليسي نداشته باشد بايد قبل از ورود به دانشگاه دورههاي آموزش زبان انگليسي را بگذراند. طول دوره تحصيل در كانادا معمولا 3 تا 4 سال به طول مي انجامد و زبان تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي به زبان انگليسي ارائه مي گردد.

 

تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي ارشد

متقاضي تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي ارشد بايد مدرك كارشناسي با حداقل معدل 14 داشته باشد. داشتن مدرك زبان انگليسي تاقل يا آيلتس براي تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي ارشد الزامي است و در صورت نداشتن مدرك زبان انگليسي روند پذيرش در دانشگاه در مقطع كارشناسي ارشد با مشكل مواجه خواهد شد. طول دوره تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي ارشد حدودا دو سال است كه به كارآموزي و پروژه مي گذرد. زبان تحصيل در كانادا در مقطع كارشناسي ارشد به زبان انگليسي است اما برخي دانشگاه هاي كبك دوره هاي تحصيلي به زبان فرانسوي نيز برگزار مي كند.

 

تحصيل در كانادا در مقطع دكترا

تحصيل در كانادا در مقطع دكترا نيازمند مدرك كارشناسي ارشد با معدل بالاي 13 و همچنين يكي از مدارك زبان انگليسي يا فرانسوي مي باشد. ارائه يك پروپوزال پژوهشي كه متقاضي قصد دارد در دوره دكترا روي آن كار كند از ديگر شرايط اخذ پذيرش تحصيل در كانادا در مقطع دكترا است. طولب دوره تحصيل در كانادا در مقطع كانادا بين 4 تا 6 سال است كه دانشجو در مدت تحصيل در كانادا در مقطع دكترا بيشتر به فعاليت هاي تحقيقاتي و پژوهشي مي پردازد.

 

بورسيه تحصيلي كانادا جهت تحصيل در كانادا

اخذ بورسيه تحصيلي كانادا براي مقاطع پايين تر از دكترا كمي دشوار است ولي بورسيه تحصيلي كانادا براي مقطع دكترا راحت تر اخذ مي گردد. تحصيل در كانادا و اخذ بورسيه تحصيلي كانادا سه نوع است: اسكالرشيپ يا فلوشيپ، گرنت و بورساري. بورسيه تحصيلي اسكالرشيپ كانادا به دانشجويان با معدل، نمرات، رتبه و صلاحيت هاي علمي بالا تعلق مي گيرد. بورسيه هاي تحصيلي گرنت و بورساي مخصوص دانشجويان بين المللي است و به دانشجوياني كه نياز مالي داشته باشند اعطا مي گردد و نمرات آنها مهم نيست.

 

تحصيل رايگان در كانادا

تحصيل رايگان در كانادا توسط بورسيه تحصيلي كانادا كه در بخش قبل توضيح داده شد امكانپذير است. بورسيه تحصيلي كانادا به متقاضيان مقطع دكترا كه نمرات عالي دارند و همچنين متقاضيان تحصيل در كانادا كه محدوديت مالي دارند اعطا مي گردد. توسط بورسيه تحصيلي كانادا مي توان از تحصيل رايگان در كانادا برخوردار شد.

 

تحصيل در كانادا در رشته پزشكي و دندانپزشكي

داشتن مدرك كارشناسي و مدرك زبان انگليسي آيلتس از الزامات تحصيل در كانادا در رشته پزشكي و دندانپزشكي است. تحصيل در كانادا در رشته پزشكي و دندانپزشكي توسط آزمون ورودي امكانپذير مي باشد كه اين آزمون براي تحصيل در كانادا در رشته پزشكي MCAT و براي تحصيل در كانادا در رشته دندانپزشكي DAT نام دارد. طول دوره تحصيل در كانادا در رشته پزشكي و دندانپزشكي از 3 تا 5 سال متغير است.

 

هزينه تحصيل در كانادا

هزينه تحصيل در كانادا نسبت به بسياري از كشورها از جمله آمريكا ، استراليا و انگلستان مناسب تر است. هزينه تحصيل در كانادا و در مدارس دولتي آن بين 10000 تا 15000 دلار در سال و در مدارس خصوصي حدودا دو يا سه برابر است. هزينه تحصيل در كانادا در مدارس شبانه روزي حدودا ساليانه 30000 دلار مي باشد. به طور متوسط هزينه تحصيل در كانادا درمقطع كارشناسي 12000 تا 20000 دلار، درمقطع كارشناسي ارشد 12000 دلار تا 18000 دلار و در مقطع دكترا حداقل 20000 پيش بيني شده است. هزينه هاي نام برده شده هزينه هاي مربوط به شهريه دانشگاه است و هزينه زندگي در كانادا شامل خورد و خوراك و مسكن و رفت و آمد حدودا ماهيانه 1000 تا 1200 دلار مي باشد.

 

زبان تحصيل در كانادا

زبان تحصيل در كانادا در ايالت هاي فدرال اين كشور به زبان انگليسي است و در ايالت هاي كبك به زبان فرانسوي مي باشد. بنابراين براي تحصيل در ايالت هاي فدرال كانادا مدرك زبان انگليسي و براي تحصيل در ايالت هاي كبك كانادا مدرك زبان فرانسوي نياز است. البته جالب است بدانيد كه تعدادي از دانشگاه هاي اين كشور نيازي به ارائه مدرك زبان ندارند اما بقيه استانداردهاي پذيرش دانشجوي خارجي بايد رعايت شود. از آنجا كه اين كشور يك كشور دو زبانه محسوب مي شود پس مي توان با داشتن مدرك زبان هاي فرانسه يا انگليسي در آن اقدام به ادامه تحصيل كرد.

 

تحصيل در كانادا

 

مدارك لازم براي تحصيل در كانادا

اخذ ويزاي تحصيل در كانادا با ارائه مدارك زير امكانپذير خواهد بود:

- عكس

- پاسپورت

- نامه پذيرش دانشگاه

- رسيد پرداخت شهريه

- گواهي تمكن مالي

- مدارك تحصيلي و ريز نمرات

- گزارش پزشكي

- مدرك زبان

- ويزاي تحصيلي كانادا

لازم به ذكر است تمامي مدارك جهت تحصيل در آلمان بايد به زبان رسمي كشور كانادا جهت پذيرش از دانشگاه ترجمه شوند.

 

دانشگاه هاي معتبر كانادا براي تحصيل در كانادا

در بخش زير اسامي تعدادي از دانشگاه هاي برتر كانادا را مشاهده مي نماييد.

 • University of Alberta
 • University of Calgary
 • University of Ottawa
 • University of Toronto
 • University of waterloo
 • University of western Ontario
 • Mc gill university
 • Mc master university
 • university of montreal
 • Queens university of kingston
 • Capilano University

 

ويزاي تحصيلي كانادا جهت تحصيل در كانادا

در صورتي كه تحصيل در كانادا بيش از 6 ماه طول بكشد بايد براي ويزاي تحصيلي كانادا درخواست دهيد. براي اخذ ويزاي تحصيلي كانادا بايد مدارك نام برده شده كه مهم ترين آن نامه پذيرش از دانشگاه است را به سفارت تحويل داده و منتظر اخذ ويزاي خود بمانيد. درخواست ويزاي تحصيلي كانادا به صورت آنلاين انجام شده و معمولا 4 تا 6 ماه طول مي كشد.

مزاياي تحصيل در كانادا
برخي از مزاياي چشمگير تحصيل در كانادا عبارت اند از:
- بهره مندي از يكي از با كيفيت ترين نظام هاي آموزشي در جهان
- استفاده از انواع روش هاي پرداخت شهريه كه دانشگاه در اختيار دانشجويان قرار مي دهد
- مزاياي بلند مدت تحصيل در كانادا كه شامل ادامه تحصيل در كشورهاي پيشرفته و بازار كار مناسب پس از تحصيل مي شود
- شانس بالاي گرفتن اقامت دائم كانادا
- تجربه زندگي در محيط چندفرهنگي و فرصت آشنايي با افراد از فرهنگ ها و اقوام مختلف جهان
- كانادا يكي از كشورهاي پيشرو در زمينه تحقيقات علمي است و اين كشور فرصت هاي بيشماري را در اين زمينه در اختيار افراد محصل در كانادا قرار مي دهد.

 

كار حين تحصيل در كانادا

متقاضي درحين تحصيل در كانادا مي تواند به منظور كاهش هزينه ها مشغول به كار شده و حقوق به دست آورد. كار حين تحصيل در كانادا هم در دانشگاه و هم در خارج از دانشگاه امكانپذير است. دانشجو حين تحصيل در كانادا به طور متوسط اجازه ي كار به مدت 20 ساعت در هفته را خواهد داشت كه اين ميزان بسته به مقطع تحصيلي افراد متفاوت مي باشد.

 

اقامت پس از تحصيل در كانادا

اجازه اقامت پس از تحصيل در كانادا به مدت 8 ماه تا 3 سال براي دانشجو صادر مي گردد كه در اين مدت بايد براي اخذ اقامت دائم كانادا شرايطي را مهيا كند. مهم ترين شرط براي اخذ اقامت دائم پس از تحصيل در كانادا تسلط به يكي از زبان هاي رسمي كانادا كه انگليسي و فرانسوي است مي باشد. پس از آن بايد به دنبال كار مناسب بگرديد، به اين منظور بايستي سرمايه و دانش كافي داشته باشيد. پس از اشتغال به كار نيز بايد ماليات خود را تمام و كمال پرداخت كرده باشيد. با داشتن اين شرايط موفق به اخذ اقامت دائم كانادا پس از فارغ التحصيلي خواهيد شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۴۳ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

امداد خودرو شبانه روزي در شيراز

امداد خودرو شبانه روزي در شيراز

 

1423

۰۹۱۷۲۰۰۲۶۲۲

شعار امداد خودروبر ايمان : هدف ما جلب رضايت شما مشتري گرامي است

امداد خودروبر ايمان يكي از فعالترين امداد خودروها در شيراز مي باشد.

 

خدمات امداد خودروبر ايمان به عنوان بهترين امداد خودرو در شيراز شامل موارد زير است :

 

حمل اتومبيل به تمام نقاط كشور با بيمه و بارنامه رسمي
حمل رايگان خودروهاي گارانتي دار زير در استان فارس:

 

آلفا ،ايرتويا، MG، MVM
اعزام مكانيك در محل با لوازم يدكي دياگ بصورت شبانه روزي
مجهز به مجتمع تعميرگاهي ، صافكاري ، نقاشي ، مكانيكي ، تنظيم موتور ، كليدساز و تراشكار با كادري مجرب و متعهد

 

داراي مجوز رسمي همكاري با

امداد خودرو كانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران

نمايندگي رسمي امداد كانون جهانگردي در استان فارس

شركت هاي تحت قرارداد

رامك خودرو(سانگ يانگ) مديران خودرو(MVM)

نگين خودرو(رنو) پرشيا خودرو(BMW)

آسان موتور(هيونداي) كيا موتورز(KIA)

 

شبانه روزي

همراه/ 09172002622

 

امداد خودرو شيراز چگونه عمل مي كند؟

در صورتي كه در جاده ماشين شما دچار نقص فني شد ، اولين چيزي كه به ذهنتون خطور ميكنه اينه كه بهتره در كاپوت ماشين رو باز كنم و ببينم مي شه اون رو تعمير كرد و فعلا راه افتاد يا نه . بعد از اينكه در كاپوت رو باز كردين ، آرزو ميكنيد كه اي كاش از مكانيك خودرو بيشتر اطلاع داشتين يا شايد يه كاربلد الان كنارتون بود . اينجاست كه بايد ياد بهترين امداد خودرو در شيراز بيفتيد . با شماره ما تماس بگيريد . ما شما رو راهنمايي ميكنيم تا اول بتونيد اگر ايراد ماشينتون جزئي هست ، خودتون اون رو راه بندازيد . ولي اگر كار از اين حرفا گذشته بود و نياز بود كه ماشينتون به يك تعميرگاه معتبر و خوب حمل بشه ، باز هم حمل ماشين در محدوده شيراز و يا حمل ماشينتون در استان فارس رو به ما بسپاريد . ما بهترين گزينه ها رو براي امداد خودرو ماشينتون در شيراز ارائه ميكنيم . پس هميشه در سفر ، امداد خودرو ايمان يادتون باشه.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۳۶ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

سوله ورزشي

سوله ورزشي

 

يكي ديگر از كاربردهاي سوله UBM (يو بي ام) در ساخت سوله ورزشي ديده مي شود. با توجه به اينكه در سوله ورزشي نياز به دهانه اي بزرگ داريم و سوله UBM (يو بي ام) نيز مي تواند دهانه اي بين 10 تا 36 متر داشته باشد بنابراين بهترين گزينه براي ساخت سوله ورزشي ، سوله UBM (يو بي ام) مي باشد.

از مزاياي ديگر ساخت سوله ورزشي UBM (يو بي ام) مي توان به ارزان و مقرون به صرفه بودن ان توليد سريع سوله UBM (يو بي ام) و مقاومت ان در برابر گرما سرما طوفان و برف و باران اشاره كه از نكات بسيار مهم در ساخت سوله ورزشي مي باشد.

به عنوان مثال هايي از ساخت سوله ورزشي به روش UBM (يو بي ام) مي توان سالن هاي چند منظوره سالن بدنسازي سالن واليبال سالن بسكتبال سالن فوتسال سالن كشتي سالن تنيس استخر سرپوشيده و ... را نام برد.

در ادامه نمونه هايي از ساخت سوله ورزشي به روش UBM (يو بي ام) را مشاهده خواهيد كرد.

 

 

سالن ورزشي

 

سالن ورزشي

 

سالن ورزشي

 

سالن ورزشي

 

سالن ورزشي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۷:۵۰ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

مزاياي سوله UBM

مزاياي سوله UBM

 

مزاياي سوله UBM (يو بي ام) كه نسل جديدي از سوله ها هستند بسيار مورد توجه قرار گرفته و به همين دليل نيز استفاده از سوله هاي UBM (يو بي ام) فراگير شده است.

عمده مزاياي سوله UBM (يو بي ام) را مي توان به صورت زير نام برد كه توضيح مختصري نيز در رابطه با هر كدام از مزاياي سوله UBM (يو بي ام) آورده شده است. براي اطلاعات كامل تر مي توانيد با كليك بر روي هر كدام از مزاياي سوله UBM (يو بي ام) مقاله مربوط به آن را مطالعه نماييد.

سوله ارزان : با توجه به حذف كليه آهن كشي ها در سقف و ستون ها و حذف جوشكاري ساخت سوله UBM (يو بي ام) نسبت به سوله هاي تيرورقي و خرپايي بين 15 تا 40 درصد مقرون به صرفه مي باشد.

سوله سبك : سوله UBM (يو بي ام) از نوع سوله هاي سبك به شمار مي رود. به عنوان مثال در يك سوله با عرض (دهانه) 20 متر، در يك متر مربع از زيربنا تقريبا 19 كيلوگرم ورق گالوانيزه استفاده مي شود.

سوله سريع : از بارزترين مزاياي سوله UBM (يو بي ام)، سرعت بالاي ساخت مي باشد. به طور متوسط مدت زمان ساخت هر هزار متر مربع سوله UBM (يو بي ام)، تقريبا ده روز مي باشد.

سوله نوين : امروزه سوله سنتي جاي خود را به سوله نوين داده است كه نسبت به آن مزاياي بسياري دارد. سوله نوين UBM (يو بي ام) قابليت طراحي، توليد و نصب در هر مكاني را داراست. در ساخت سوله نوين UBM (يو بي ام) از هزينه ها و ابزار اضافي كه در سوله سنتي استفاده مي شود، خبري نيست.

 

 

 

ويژگي هاي سوله UBM

 

شركت سوله سازي قشقايي از مهندسين و تكنسين هاي حرفه اي برخوردار مي باشد و ساخت سوله UBM (يو بي ام) را در كيفيت بالا و كم ترين زمان، ارائه مي دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۴:۴۶ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

عيادات التجميل في شيراز

عيادات التجميل في شيراز

 

بالطبع ، الجمال مهمان للغاية بين النساء. دين الإسلام يضع أهمية كبيرة على الجمال. الرغبة في الجمال أمر طبيعي في جميع البشر.

 

في الوقت الحاضر عيادات التجميل في شيراز وفيرة. لكن اختيار عيادات التجميل في شيراز يعمل به مهنيون مهنيون ومهنيون يبحثون عن رضا الفرد. تبحث النساء عن أفضل عيادات التجميل في شيراز لتلبية احتياجاتهن التجميلية. عيادات التجميل في شيراز تقدم خدمات ومواد ذات جودة وصحية وأيضًا لديها تراخيص مستحضرات التجميل اللازمة.

 

إذا كنت تنوي زيارة إحدى عيادات التجميل في شيراز التي تقدم جميع خدمات الجمال والبشرة والشعر والأظافر ، إلخ ؛ يتم توفير متخصص للعملاء. تريد أن تدفع مقابل الخدمات التي تتلقاها، ومن أجل ذلك تحتاج إلى الحصول على خدمات متخصصة ممتازة.

 

فيما يلي قائمة عيادات التجميل في شيراز :

 

 

اسم عيادات التجميل في شيراز

الخدمات عيادات التجميل في شيراز

عنوان عيادات التجميل في شيراز

رقم الاتصال لعيادات التجميل في شيراز

مركز تجميل پرتو زندگي

ليزر - تجديد

شيراز، شارع قصردشت، شارع قم آباد، بين الزقاق 4 و 6 ، رقم 153

00987136272440

عيادة ماه

التخسيس - الليزر - تجديد

شيراز، معالي آباد، بين شارع خلبانان و دوستان، مجمع اهورا التجاري، الطابق الرابع ، الوحدة 44 و 45

00987136341677

عيادة نيكو

الجراحة - التخسيس - الليزر - التجديد

شيراز، قصردشت، ثلاث طرق عفيف آباد، نحو مفترق طرق زرگري، مقابل الزقاق 53

00987136263810

عيادة مارينا

التخسيس - الليزر - تجديد

شيراز ، عفيف آباد ، بعد مجمع ستاره، ركن الزقاق 12

00987136484906

 

عيادة كارن

تجديد - الليزر

شيراز، معالي آباد، شارع خلبانان، مبني ميرداماد، الطابق 5 ، الوحدة 14

00989179122664

عيادة سونا

تجديد - الطب التقليدي

شيراز، شارع اطلسي، شارع آزادي، ركن زقاق 8، مبني بهار، الطابق الأول

00987136340512

عيادة سيب

التخسيس - الليزر - تجديد

شيراز،معالي آباد، بالقرب من شارع پزشكان و دوستان، مبنى اوتانا 1، الطابق الثالث

00987136340512

عيادة تجميل الدكتور جهانبخش موهان

ليزر - تجديد

شيراز، خيابان زرگري، ركن زقاق 18 ، المجمع مديكال، الوحدة 25

00987136272551

عيادة تجميل الدكتور دكتر احمدرضا زايجاني

التخسيس - الليزر - الجمال - التجديد

شيراز، شارع قصردشت، أمام الاتصالات وليعصر، مبني جنوم، الطابق الثاني ، الوحدة 4

987136290328

عيادة تجميل الدكتور فرهام دهقان شاه سلطنه

ليزر - تجميل - تجديد

شيراز، ستارخان، أمام وليعصر، مبني خضراء، الطابق الخامس ، الوحدة 57

00987136263729

عيادة متخصصة الجلدية والشعر والليزر آرا

تجميل - ليزر - تجديد

شيراز، شارع شهيد مطهري (زرگري)، ركن زقاق 19 ، مبنى آرا

00987136266060

عيادة الدكتورة زهرا نوري زاده

الجمال - الجلد - التخسيس - تجديد - رفع

شيراز، شارع مطهري، إلى الجانب ستارخان، مبني صدگل، الطابق الثالث ، الوحدة 21

00987136494502

عيادة تجميل الدكتور محمدرضا ديدبان

تجميل - بشرة - تجديد - رفع

شيراز ، مدينة جلستان ، شارع علامه اميني، قبل ميدان الثاني ، مقابل بانك ملي

00987136206290

مركز سلين

تجميل - بشرة - تجديد - ليزر

شيراز، ميدان مطهري، شارع قدوسي غربي، بين الزقاق

4 و 6، مقابل بانك تجارت، الطابق العلوي متجر 361

00987138431599

عيادة كيارش – الدكتور عليرضا قاسمي

الجلد - الجمال - التخسيس - تجديد

شيراز، معالي آباد، قبل ميدان احسان، ركن الزقاق 31، مبني اوتانا 2، الطابق الرابع ، الوحدة 404

00987136241213

عيادة الجلد، الشعر والجمال رويال

بشرة - تجميل - تنحيف - شد - ليزر - تجديد

شيراز، شارع پاسداران، بجانب شارع محلاتي ، تجاوز جسر معلم

00987136301788

عيادة تجميل شهر راز

الجلد - الجمال - الليزر - التجديد

شيراز، شارع قدوسي شرقي، ركن من زقاق 6

00987136487535

عيادة الشعر والجمال جردن

تجميل - ليزر - تجديد

شيراز، شارع چمران، ركن الزقاق 11

00987136264337

عيادة تجميل متخصصة وزرع شعر مه آرا

تجميل - ليزر - تجديد

شيراز ، ميدان قصر دشت باتجاه جسر معالي آباد، ركن الزقاق 38

00987136253236

عيادة الدكتور وفاجو

بشرة - تجميل - تنحيف - شد - ليزر - تجديد

شيراز، شارع خليلي، ركن الزقاق 1

00987136267080


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۲:۰۴ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

عيادات زراعة الشعر في شيراز

عيادات زراعة الشعر في شيراز

 

تساقط الشعر أمر طبيعي ، ويفقد كل شخص في المتوسط ​​50 إلى 100 شريط يوميًا. ولكن إذا كان تساقط الشعر أكبر من ذلك ، فهو غير طبيعي. بعض الناس قد يفقدون كل شعرهم مع مرور الوقت. يمكن أن يكون لتساقط الشعر أسباب كثيرة مثل الوراثة والمرض والإجهاد وما إلى ذلك. يشمل شعر الإنسان الكثير من جمالها ولا تساقط شعر أي شخص أو متعه.

 

زرع الشعر هو وسيلة لإعادة تنشيط الشعر المفقود عن طريق إزالة جذور الشعر من الأجزاء المانحة وإزالة الشعر من الأجزاء المفقودة أو المفقودة من الشعر. بالإضافة إلى شعر فروة الرأس ، تستخدم عمليات زرع الشعر أيضًا في اللحية والشارب والحواجب والرموش.

 

تتم عملية زراعة الشعر بالطرق التقليدية المعروفة باسم زرع الشعر FUE ، زرع الشعر FIT ، زرع الشعر BHT ، زرع الشعر FUT ، زراعة شعر FUG ، زرع شعر SUT ، فروق طفيفة. ولكن الطريقة الأكثر شعبية والأكثر شعبية لزراعة الشعر هي SUT ، والتي لا تتطلب إجراء عملية جراحية. يتم إجراء عمليات زرع الشعر SUT باستخدام جهاز تلقائي وتتمثل الطريقة في إزالة شعر الجذر والعمل مع الجهاز في موقع جديد. لا يتدخل الفني في هذه الطريقة ، وهذه واحدة من مزايا هذه التقنية لأنه يوجد دائمًا خطأ بشري. الفوائد الأخرى لزراعة الشعر SUT هي ألم ، تخدير ، والمضاعفات والنقاهة.

 

فيما يلي قائمة عيادات زراعة الشعر في شيراز :

 

 

اسم عيادات زراعة الشعر في شيراز

عنوان عيادات زراعة الشعر في شيراز

رقم الاتصال عيادات زراعة الشعر في شيراز

عيادة ماه

شيراز، معالي آباد، بين خلبانان و دوستان، مجمع أهورا التجاري ، الطابق الرابع ، الوحدة 44 و 45

00987136341677

 

عيادة نيكو

شيراز، قصردشت، ثلاث طرق عفيف آباد، نحو مفترق طرق زرگري، مقابل الزقاق 53

00987136263810

عيادة مارينا

شيراز ، عفيف آباد ، بعد مجمع ستاره، ركن الزقاق 12

00987136484906

 

عيادة سيب

شيراز،معالي آباد، بالقرب من شارع پزشكان و دوستان، مبنى اوتانا 1، الطابق الثالث

00987136340512

عيادة تجميل الدكتور فرهام دهقان شاه سلطنه

شيراز، ستارخان، مقابل وليعصر، مبنى خضراء، الطابق 5 ، الوحدة 57

00987136263729

عيادة متخصصة للأمراض الجلدية والشعر والليزر آرا

شيراز، شارع شهيد مطهري (زرگري)، ركن الزقاق 19 ، مبنى آرا

00987136266060

عيادة الشعر والجمال جردن

شيراز ، شارع چمران ، ركن الزقاق 11

00987136264337

عيادة تجميل متخصصة وزرع شعر مه آرا

شيراز ، ميدان قصر دشت باتجاه جسر معالي آباد، ركن الزقاق 38

00987136253236

عيادة دي

شيراز، معالي آباد، ركن شارع پزشكان، مجمع پزشكان، الطابق الاول، الوحدة 11 و 12 و 13

00987136342020

عيادة الجلد والشعر والليزر كسما

شيراز، ستارخان، ركن الزقاق 12

00987136272223


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۵:۱۶ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

سوله ارزان

سوله ارزان

 

سوله ها در تمام كسب و كارها كاربرد دارند. كسب و كارهاي صنعتي، تجاري، ورزشي، عمومي، نظامي و حتي در منازل مسكوني نيز جهت كاربردهايي از قبيل پاركينگ از سوله استفاده مي شود. اما يافتن نوعي از سوله كه سوله ارزان و كارآمدي باشد؛ بسيار مهم است. سوله هاي UBM (يو بي ام) كه حدود بيست سال است به وجود آمده، تمامي نيازها در به كارگيري سوله را برطرف كرده و علاوه بر آن از آن به عنوان سوله ارزان نيز نام برده مي شود.

 

سوله ارزان

 

ساخت سوله ارزان

در سال هاي اخير ساخت سوله ارزان توسط سوله هاي UBM (يو بي ام) امكانپذير گشته است. سوله ارزان UBM (يو بي ام) به دليل اينكه سازه اي بدون اسكلت مي باشد و كليه تيرهاي سقف و ستون كه در ساخت سوله هاي سنتي به كار گرفته مي شود، در ساخت سوله ارزان UBM (يو بي ام) حذف مي گردند، هزينه بسيار كمتري نسبت به آن ها نيز دارد.

هزينه ساخت سوله ارزان از نوع UBM (يو بي ام) به دليل كاهش در تعداد نيروي انساني مورد نياز در ساخت سوله هاي سنتي بسيار كاهش پيدا كرده است و حدود 20 تا 40 درصد ارزان تر از آنهاست. علاوه بر اين به دليل اينكه سوله ارزان UBM (يو بي ام) در برابر زنگ زدگي، آب، آتش، گرما و سرما مقاوم است از هزنه نگداري بسيار پاييني نيز برخوردار مي باشد كه اين امر مزيت سوله ارزان را بعد از توليد نيز حفظ مي كند و هزينه اي به بار نخواهد آورد.

 

سوله سازي UBM (يو بي ام) قشقايي با بهره گيري از دانش روز جهان و مهندسين خبره آماده ارائه خدمات ساخت سوله ارزان به شما عزيزان مي باشد.

 

ابر كلمات كليدي:

ساخت سوله ارزان در شيراز , ارزانترين سوله , چگونه سوله ارزان بسازيم , نحوه ساخت سوله ارزان , سوله سبك دست دوم , هزينه ساخت سوله


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۲۲ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

تجميل في شيراز

 

تجميل في شيراز

 

تجميل الوجه في شيراز - شد الوجه في شيراز

ما هو شد في تجميل الوجه الوجه في شيراز؟ عملية شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز هي الطريقة الأكثر فعالية لاستعادة شبابه وإزالة تجاعيد وتحسين ترهل على الوجه والرقبه الناجم عن التقدم في السن. المرشحون لاجراء عملية شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز هم الرجال والنساء الذين ترهلت عضلات جلد وجههم واتخذت شكل التجاعيد والوجه المتدلي. تتراوح أعمار المحتاجين للعملية إلى تجميل الوجه في شيراز بداية من عمر الشباب (على الأغلب نتيجة تخفيف الوزن بشكل كبير) أو الأعمار المتقدمة (معدل السن المثالي لشد الوجه هو في سنوات الخمسين).

التخدير: العملية تتم تحت تخدير عام في المستشفي ماذا أتوقع بعد عملية شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز؟ عملية شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز تركز على إزالة الجلد الزائد وشد عضلات الوجه للتخلص من التجاعيد و الحصول علي نظرة اكثر شابه كيف تتم عملية شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز؟ تصنع شقوق فوق خط الشعر بالقرب من المعبد. فيبدأ الشق من الجبهه ويتبع امام الأذن إلى ألشحمة ثم إلى الوراء. الجراح يفصل الدهون من الجلد ويزيل الدهون الزائدة. بعدها يقوم بشد العضلات بعض قطع الجلد الزائد. واخيرا يقوم بتسكير الجرح وتقطيبه بعد عملية شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز؟ يتم وضع ضمادات بعد شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز. وعادة ما يتم إزالة الضمادات في خلال يوم واحد إلى يومين . سوف تتم إزالة الغرز في غضون من 5 إلى 10 أيام. بعد شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز يتم وصف أدوية لتخفيف الألم. ومن المتوقع أن يكون هناك تورم وكدمات في الوجه وتساعد الكمادات الباردة في تخفيف هذه الآثار الجانبية. يفضل أن تبقي الرأس مرتفعة بقدر الإمكان.

وينصح أفضل و أشهر دكتور في شيراز لعمليات تجميلية و ترميمية دكتور استشاري سيدفاضل اعلمي بتجنب التدخين وحتى التدخين السلبي لمدة من 2 إلى 4 أسابيع قبل وبعد شد الوجه. تعتبر شيراز من الدول المتقدمة في مجال التجميل ويعتبر موقع سافرمعنا السياحي العلاجي في شيراز من أهم المواقع في شيراز يختص بتقديم جميع خدمات و عمليات تجميل الوجه في شيراز لمزيد من المعلومات عن شد الوجه في تجميل الوجه في شيراز ولحجز موعد ، الرجاء الاتصال بشركه الطبيب.

 

تجميل الوجه في شيراز

 

تجميل الوجه في شيراز - غيير حجم البطن والثديين

عندما تسمع من الجراحة التجميلية ، ما رأيك؟ وقال نجم هوليوود في محاولة لتأخير آثار الشيخوخة؟ الناس الذين يريدون تغيير حجم البطن والثديين ، أو أجزاء أخرى من الجسم لأنهم يرون أنها تفعل ذلك بسهولة على شاشة التلفزيون.

تلك هي الصور المشتركة لجراحة التجميل - تجميل الوجه في شيراز - ولكن ماذا عن الصبي البالغ من العمر 4 سنوات الذي ذقنه بناؤها بعد بت الكلب له؟ أو الشابة الذي لديه وحمة على جبينها يخفف مع ليزر؟


ما هي جراحة تجميل الوجه في شيراز؟

فقط لأن اسم يتضمن كلمة "البلاستيك" لا يعني المرضى الذين لديهم هذه الجراحة في نهاية المطاف مع الوجه الكامل من الاشياء وهمية. لا يؤخذ اسم من مادة اصطناعية ولكن من plastiغير مجاز مي باشد الكلمة اليونانية التي تعني تشكيل أو القالب (والذي يعطي مادة بلاستيكية اسمها كذلك).
    جراحة تجميل الوجه في شيراز هي نوع خاص من الجراحة التي يمكن أن تنطوي على كل من مظهر الشخص وقدرته على العمل. الجراحين تجميل الوجه تسعى جاهدة لتحسين المظهر المرضى والصورة الذاتية سواء من خلال الإجراءات الترميمية والتجميلية.
    الإجراءات الترميمية العيوب الصحيحة على الوجه أو الجسم: وتشمل هذه العيوب الجسمية عند الولادة مثل الشفاه المشقوقة والحنك وتشوهات الأذن، الإصابات مثل تلك التي من عضات الكلاب أو الحروق أو آثار العلاج مرض مثل إعادة بناء الثدي المرأة بعد عملية جراحية لسرطان الثدي.


    مستحضرات تجميل الوجه في شيراز (وتسمى أيضا الجمالية) إجراءات تغير جزء من الجسم أن الشخص غير راض. وتشمل الإجراءات التجميلية الشائعة جعل الثديين أكبر (تكبير تصغير او تكبير) أو أصغر (تصغير او تكبير الحد) ، وإعادة تشكيل الأنف (تجميل الأنف) ، وإزالة جيوب الدهون من مناطق محددة في الجسم (شفط الدهون). بعض العمليات التجميلية ليست حتى جراحية في الطريقة التي يعتقد معظم الناس من جراحة - وهذا هو ، وقطع وخياطة. على سبيل المثال ، استخدام الليزر الخاصة لإزالة الشعر غير المرغوب فيه وصقل الجلد لتحسين ظهور ندوب حادة هما مثل هذه العلاجات.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۴:۳۰ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

خدمات تعويض باتري در محل

خدمات تعويض باتري در محل

 

خدمات فروشگاه باطري ارزومند در شيراز :

 

فروش باطري شيراز ، فروش باطري در شيراز ، امداد باطري شبانه روزي ، انواع باطري هاي ايراني و خارجي با گارانتي ، باطري امداد ، صبا باطري ، نيروگستران خراسان ، اوربيتال ، شارك ، هگزا ، خدمات تعويض باطري در محل

داراي مجوز رسمي از اتحاديه باطري فروش
تحت نظارت امداد خودرو كانون جهانگردي و اتوموبيلراني
۰۹۱۷۸۵۴۰۲۳۴


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۳۴ توسط:حامد نظرزاده موضوع:

چاپخانه در شيراز

چاپخانه در شيراز

 

 

طراحي و چاپ كارت ويزيت / تراكت / ليبل /سربرگ / پاكت نامه / ست اداري /فاكتوردر شيراز و تهران

همواره سعي ما بر اين است كه با استفاده از تكنولوژي روز و مدرن ، بهترين راهكارها را جهت راحتي هر چه بيشتر مشتريان ارائه دهيم . در اين راستا اقدام به راه اندازي وب سايت سفارش آنلاين طراحي و چاپ كارت ويزيت ، تراكت ، ليبل ، سربرگ ، پاكت نامه ، ست اداري ، فاكتور و ... در تهران ، شيراز و جنوب كشور نموده ايم .

در اين وب سايت به راحتي مي توانيد موضوع كاري خود را جستجو نموده و از بين هزاران طرح حرفه اي ، طرحي متناسب با سليقه خود بيابيد و آن را سفارش دهيد .

لطفا ما را از نظرات خود بهره مند سازيد تا بتوانيم هر روز بهتر از گذشته به شما عزيزان خدمت رساني كنيم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۵:۲۶ توسط:حامد نظرزاده موضوع: